Laboratorium
Testujemy Sara AI
ChatGPT ze zmysłem wzroku!
Przedstawiamy pierwszy na świecie ChatGPT ze zmysłem wzroku! Daj się zaskoczyć naszemu asystentowi głosowemu obsługiwanemu przez ChatGPT, który nie tylko słyszy, ale także widzi i zadaje pytania na podstawie tego, co zobaczy. Czy to jest przyszłość ChatGPT?
Projekt SaraEye
Zobacz na filmie obok jak powinien wyglądać kontakt z asystentem głosowym, dokładnie to co zobaczysz na tym filmie robimy w projekcie SaraEye, który jest już na bardzo zaawansowanym etapie.
Asystent & Chatbot vs Sara AI
W tej demonstracji opisujemy na wstępie jak w dużym uproszczeniu działają systemy oparte na NLP (Natural Language Processing), takie jak asystenci głosowi i chatboty. W dalszej części pokazujemy jak działa Sara AI. To nie jest film dla profesjonalistów, to tylko demo pokazujące mały wycinek naszych prac i ich postępu.
Sara AI i zwykła tania kamerka IP
Patrzcie na kamerkę na stole - to zwykła tania kamerka IP - daliśmy jej trochę życia. Sara AI - to projekt sztucznej inteligencji (proszę nie mylić AI z asystentem), z którą porozmawiasz o wszystkim, dowiesz się wszystkiego, zapamięta dla ciebie wszystko.
Pamiętajmy że to wszystko to tylko początki, sprawdzanie koncepcji - dzisiaj jesteśmy całe miesiące pracy dalej, ale miło zostawić całą historię w sieci...
Sara AI mini demo cz.1 Automatyczne odpowiedzi
Sara AI oczywiście jest także asystentem, ale tym się różni, że oprócz podawania regułek z Wikipedii potrafi odpowiadać tak jak odpowiadają ludzie.
Sara AI mini demo cz.2 Zapamiętywanie i kalendarz
Sara AI potrafi zapamiętywać wszystkie wydarzenia o jakich jej powiesz w całkowicie naturalny sposób. Nie musisz znać regułek, ustawiać tematu, określać specjalnie czasu czy przypomnienia. Mów, a ona zrozumie, a co najważniejsze, o każde wydarzenie możesz zapytać tak jak innego człowieka. Nie musisz pytać dokładnie tak jak to mówiłeś w celu zapamiętania - po prostu pytaj, a Sara zrozumie i odpowie. Oprócz zapamiętywania wydarzeń w kalendarzu, Sara AI zapamięta także takie informacje, jak to gdzie włożyłeś dokumenty. Powiedz: "Zapamiętaj, że gwarancję od Samsunga wkładam do szuflady pod telewizorem". Za rok możesz zapytać, gdzie jest i dostaniesz odpowiedź.
Sara AI mini demo cz.3 Proste uczenie
Sara AI rozwija się i uczy. Oprócz wielu autorskich algorytmów uczenia, ma też kilka prostych takich jakie znamy i używamy na co dzień, a które widać na tym filmie.
Sara AI mini demo cz.4 Rozpoznawanie obrazu i podstawowa rozmowa
Sara AI wykorzystuje wszystkie dostępne na świecie technologie, dzięki czemu potrafi zrozumieć twoją mowę, rozpoznaje twoją twarz i twarze wszystkich twoich znajomych. Potrafi mówić, potrafi także rozpoznawać pokazywane jej przedmioty. Dzięki rozpoznawaniu twarzy możesz zostawić wiadomość dla innej osoby w domu np.: "Powiedz mamie, że poszedłem do kina z Jolką". Gdy Sara zobaczy mamę, powie jej to o co ją prosiłeś.
Najważniejsze jednak w Sara AI to rozmowa - Sara nie tylko odpowiada na pytania, ale potrafi z tobą rozmawiać, czy nawet cię zaczepić rozmową, pytaniem - tak się uczy i tak się zaprzyjaźnia.