Pierwszy ChatGPT ze zmysłem wzroku
Przedstawiamy pierwszy na świecie ChatGPT ze zmysłem wzroku!
Daj się zaskoczyć naszemu asystentowi głosowemu obsługiwanemu przez ChatGPT, który nie tylko słyszy, ale także widzi i zadaje pytania na podstawie tego, co zobaczy.
Czy to jest przyszłość ChatGPT?
TO ŁATWIEJSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK
zobacz na filmie obok o ile łatwiej jest rozmawiać z asystenetem, który cię rozpoznaje i nie musisz każdego zdania rozpoczynać od słów "Alexa..." lub "OK Google..."
Meet SaraEye
Oparty na ChatGPT, Alexie czy Google Home, inteligentny asystent głosowy wyposażony w zmysł wzroku.
SaraEye
Podnieś swojego asystenta na wyższy poziom, dodaj mu zmysł wzroku i inteligencję - poznaj SaraEye.
SaraEye to część naszego większego projektu silnej sztucznej inteligencji SaraAI. Dzięki możliwościom nowego systemu, już dziś użytkownicy systemów Alexa i Google będą mogli podnieść komfort użytkowania asystentów na zupełnie nowy poziom.
ChatGPT
Wyobraź sobie możliwości ChatGPT który Cię widzi...
Nie, zobacz wyżej po prostu film jak to działa już teraz.
Widzi
Dzięki funkcji rozpoznawania twarzy, Sara wie z kim rozmawia, więc można ją poprosić o przekazanie konkretnych informacji danej osobie - zobacz na filmie powyżej jak bardzo to zmienia i wzbogaca twojego asystenta.
Amazon Alexa
Koniec z ciągłym wypowiadaniem słowa wywołującego "Alexa". Przed wydaniem komendy wystarczy patrzeć na kamerę, kamera czyli twój ulepszony asystent Alexa to widzi i wie, że mówisz do niej.
OK Google
Koniec z ciągłym wypowiadaniem słów wywołujących "OK Google". Przed wydaniem komendy wystarczy patrzeć na kamerę, kamera czyli twój ulepszony asystent Google to widzi i wie, że mówisz do niego.

Premiera SaraEye

Nie przegap tego. Zostaw nam swój adres e-mail a poinformujemy Cię o nowościach i premierze.
Obiecujemy, nie wysyłać żadnego SPAMU.