O nas
Kim jesteśmy i co robimy
Jesteśmy pasjonatami IT.
Zrobiliśmy programy znane milionom użytkowników - najpopularniejszy w Polsce odtwarzacz filmów - ALLPlayer, test wydajności komputera - Catzilla i wiele innych.
Teraz realizujemy wymyśloną w 1994 roku koncepcję Sary - silnej sztucznej inteligencji.
Zasiadamy w radzie programowej 11 edycji Artificial Inteligence & BIG DATA 2019.
Artur Majtczak
Artur Majtczak
Artur Majtczak
Od ponad 25 lat związany z branżą IT. Od 2009 roku współzałożyciel, udziałowiec i szef zespołu programistów w ALLPlayer Group sp. z o.o. – producenta oprogramowania komputerowego. Autor i pomysłodawca wielu znanych programów w tym najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza ALLPlayer. W 1994 roku opracował koncepcję Sary - silnej sztucznej inteligencji. Od 2019 roku współzałożyciel i prezes zarządu Sara AI sp. z o.o.
Maciek Matuszewski
Maciek Matuszewski
Maciek Matuszewski
Od 2009 roku współzałożyciel, udziałowiec i prezes zarządu ALLPlayer Group sp. z o.o. – producenta oprogramowania, posiadającego w swoim porfolio między innymi odtwarzacz „ALLPlayer”, benchmark „Catzillę”, grę „Super kulki”, aplikację „Gdzie na mapie” i wiele innych. Koordynator projektów, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada dyplom MBA Politechniki Łódzkiej i Illinois State University. Od 2019 roku współzałożyciel i kierownik projektów w Sara AI sp. z o.o.